top of page

Adriana Bąkała

Adriana Bąkała.png
  • link
  • Adriana Bąkała
  • Adriana Bąkała

Trener mentalny i szkoleniowiec. Mówca motywacyjny.
Twórca i prowadzący warsztaty dotyczące stresu, efektywności z elementami biohackingu, programowania ciała i umysłu do większej efektywności oraz technik sprzedaży w ujęciu mentalnym i energetycznym.

Uczy i wykonuje antystresowy procesu ACCESS BARS, zdrowotno-odmładzający Access Facelift na amerykańskiej licencji.

Łączy naukę, nowoczesne trendy z alternatywnymi nurtami. Pracuje z mentalnymi i energetycznymi blokadami również w sferze obfitości finansowej. Wspiera osoby indywidualne, firmy oraz dzieci i młodzież w Szkole Osiągania Sukcesów SukcesOn, której jest współtwórcą.

Szkolenia, czy indywidualne sesje, które prowadzi charakteryzują się wielowymiarowym, kompleksowym podejściem, z uwagi na zdobyte doświadczenie i wiedzę – z jednej strony studia menadżerskie Master of Business Administration, Akademia Trenerów Mentalnych Jakuba B.Bączka, a z drugiej strony amerykański nurt pracy z przekonaniami, podświadomością, energią ACCESS CONSCIOUSNESS (dostęp do świadomości), Szkoła Liderów „Wyższe Ja”, nowoczesnej duchowości oraz metody pracy z intuicją Silva Intuition oraz ustawienia systemowe Berta Hellingera.

bottom of page