top of page

Agnieszka Burdykiewicz

Agnieszka Burdykiewicz.png
  • Dobra Wibracja Witariada
  • Akademia Holistyczna
  • Facebook - Witariada

Nazywam się Agnieszka Burdykiewicz i działam pod marką Dobra wibracja.  Jestem terapeutką holistyczną i sanomentologiem, czyli współczesną wiedźmą.

Pracuję z podświadomością, energią i emocjami.  Wspieram osoby przechodzące kryzys wieku średniego i  przebudzenia w ich transformacji by mogły na nowo odnaleźć cel i radość życia oraz podnieść satysfakcję z pracy, zdrowia i relacji.  Na swoich social mediach Dobra wibracja pomagam ludziom zmieniać świadomość i odkrywać wewnętrzną moc do zmiany życia na takie jakiego pragną. Po 40-stce sama przezwyciężyłam swoje kryzysy, zmieniłam radykalnie swoje życie zawodowe oraz uzdrowiłam życie osobiste i opowiem o swojej transformacji.

Na Witariadzie zaprezentuję Mediacje z podświadomością i świadomy sen. Dowiesz się jak działa podświadomość, jak z nią można rozmawiać i pracować. Przeprowadzę proces grupowy - wewnętrzną podróż a po wszystkim będziemy wspólnie omawiać wizje i symbole. Uczestnicy doświadczą działania skutecznej i łatwej metody pracy z podświadomością. 

bottom of page