top of page

Anna Ewa Wrzesińska

Ewa-Anna-Wrzesinska.png
  • link
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Witariada
  • YouTube - Witariada

Absolwentka filologii rosyjskiej i psychologii, autorka książek i kursów online, instruktorka gimnastyki słowiańskiej. Obszar jej zainteresowań to dawne słowiańskie praktyki dla kobiet służące harmonizacji relacji - gimnastyka słowiańska, praca z lalkami terapeutycznymi, wiedza o rodzie, świadome uroczystości oraz nowy nurt w psychologii - Psychologia
Zorientowana na Wartości.


O sobie pisze:
Nigdy bym nie przypuszczała, że to zamiłowanie do języka rosyjskiego otworzy mi możliwość dotarcia do niesamowitej wiedzy, która zmieni nie tylko moje życie, ale też życie wielu ludzi, z którymi będę się nią dzieliła.
Przez ostatnie lata zgłębiałam tajniki wiedzy wedyjskiej i słowiańskiej, głównie na temat pracy z rodem i relacji międzyludzkich. Podróżowałam po osadach siedlisk rodowych Rosji i Białorusi i studiowałam psychologię w rosyjskim projekcie „Nauka życia”. Wiem, że moim przeznaczeniem jest docieranie do starej wiedzy i przekazywanie jej na nowo. Sprawia mi ogromną radość obserwowanie, jak uniwersalna jest wiedza naszych przodków i jak jej praktyczne zastosowanie potrafi zmienić życie, nie tylko nasze, ale i naszych bliskich. To bardzo inspirujące i radosne!


W SOBOTĘ ANNA EWA WRZESIŃSKA OPOWIE NAM O SŁOWIAŃSKICH PRAKTYKACH UZDRAWIANIA RODU A W NIEDZIELĘ RANO POPROWADZI DLA KOBIET GIMNASTYKĘ SŁOWIAŃSKĄ.
 

bottom of page