top of page

Dziewanna

dziewanna.png
  • Dziewanna Witariada
  • Facebook - Witariada
  • Instagram

Miłością do ziół i Natury zaraziła mnie babcia, kiedy byłam jeszcze małą dziewczynką. Jednak moje życie nie zawsze szło w tą „dobrą” stronę. Będąc nastolatką nie umiałam odnaleźć się w tym, jak wówczas postrzegałam zakłamanym, pełnym przemocy i indoktrynacji świecie. Moja nieustanna walka i bunt prowadziły mnie jednak na skraj wielkiej przepaści. Potrzebowałam wiele razy zbłądzić, wiele wycierpieć i doznać upadku aby się odnaleźć i zrozumieć, że mój ciągły bunt przeciw całemu światu i cała ta moja walka z systemem działa na moją niekorzyść.
 

Dziś tworzę swój własny świat. Postanowiłam go zmienić, zaczynając od siebie.
Na dietę owocową przeszłam intuicyjnie, po roku surowej wegańskiej diety w grudniu 2017 roku. Od tego czasu nieustannie zdobywam wiedzę i edukuję się w tematyce ziołolecznictwa i szeroko pojętego zdrowia. Ukończyłam roczną szkołę Totalnej Biologii, mykologię, Akademię Masterclass ziołolecznictwa i szereg kursów i szkoleń w kierunku fitoterapii i zdrowia.
W kwietniu 2024 roku skończyłam szkołę Zen Reiki w Polsce Naturopata Dyplomowany oraz w kierunku irydologii.

 

Choroba przywiodła mnie w to miejsce i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Dzięki chorobie znalazłam swoją pasję i szczęście w życiu. 

bottom of page