FAQ

Na tej stronie staramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące festiwalu.

 

Prosimy o dokładne sprawdzenie stron przed wysłaniem nam pytań za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeśli nadal coś nie jest jasne, możesz do nas napisać przechodząc do formularzu kontaktowego:

Kiedy i gdzie odbędzie się Witariada?

- Druga edycja festiwalu Witariada odbędzie się od 17 do 19 Lipca 2020 w Rancho San Maryno, Maryno 11 26-630 Jedlnia - Letnisko (95 km od Warszawy).

Czy można przyjechać z dziećmi?

- Absolutnie tak! Dzieci mają na Witariadzie do wydorzystania dużo przestrzeni, specjalne zajęcia i bezpłatny wstęp przed ukończeniem 13 roku życia. Dzieci nie otrzymują darmowego wyżywienia (tylko wstęp i miejsce na polu namiotowym)

Czy moje dzieci potrzebują własny bilet?

- Dzieci do 13 r.ż. potrzebują nabycia darmowego biletu, poza tym wymagane jest podanie ilości tak jak imienia i nazwiska dzieci, które będą Ci towarzyszyć podczas Witariady. Prosimy podać ww. dane dzieci podczas rejestracji.
Uwaga: dzieci od 14 r.ż. potrzebują nabycia normalnego biletu dla dorosłych.

Miejsca noclegowe?

- Zdecydowana większość przyjezdnych na festiwal planuje nocleg na polu namiotowym, położonym tuż przy terenie imprezy. Dysponujemy polem namiotowym, również z miejscem dla kamperów. Więcej informacji na temat pola namiotowego już wkrótce.

Czy mogę zabrać ze sobą zwierzaka?

- Każdy Uczestnik ma obowiązek zgłosić Organizatorom chęć zabrania ze sobą zwierzęcia. Prosimy o przesłanie zapytania na adres festiwalwitarianski@gmail.com wraz z informacją co to za zwierzę oraz zdjęciami. Każda decyzja będzie rozpatrywana indywidualnie. Właściciel zwierza winien mieć ze sobą aktualną kartę szczepień. W przypadku zaistniałego incydentu ze zwierzęciem na wydarzeniu, pełną odpowiedzialność ponosi właściciel tego zwierzęcia,

Jakie są inne, poza polem namiotowym, sposoby noclegu podczas festiwalu?

- Informacje zostaną podane już wkrótce.

Zabronione przedmioty.

- Teren festiwalu: szkło w dowolnej formie (butelki, szklanki, ...), broń, ostre przedmioty (także kije do selfie!). Pęcherzyki gazu, wuwuzele, akceleratory, kruszywa, benzyna, Porcelana, akumulatory samochodowe, materiały pirotechniczne, procarze, katapulty, drony (i wszelkiego rodzaju sprzęt lotniczy), plastikowe strzelby.
 

- Plac namiotowy/kampingowy: szkło w dowolnym kształcie (butelki, szklanki, ...), samooczyszczające się beczki, broń, ostre przedmioty (również kije do selfie!), Pęcherzyki gazu, wuwuzele, przyspieszacze płynów, kruszywa, benzyna, akumulatory samochodowe, grille obrotowe, porcelana, pirotechnika , Proce, katapulty, drony (i inne rodzaje sprzętu latającego), plastikowe miski strzałowe.