top of page

Iwona Zarychto

Iwona zarychto
  • Instagram

Wspieram Kobiety, które, pomimo trudnych doświadczeń, pragną kreować dobre życie dla siebie i swoich najbliższych, celebrować swoją Kobiecość - odważnie i bez wstydu, tworzyć zdrowe relacje - zaczynając od tej najważniejszej - z samą sobą.

W swoim życiu sama zaliczyłam kilka potężnych kryzysów - bolesny rozwód, depresja, wypalenie zawodowe, które stały się trampoliną dla mojego wzrostu, odbudowania czułej i przytomnej relacji ze sobą i życiem.


Moją ogromną pasją jest tworzenie emocjonalnie bezpiecznych przestrzeni, wolnych od ocen i niechcianych rad, w których budzi się Twoja prawdziwa tożsamość i nieskrępowana autentyczna ekspresja.

Towarzyszę swoim Klientkom na drodze do:
🔸 głębokiego samopoznania i pokochania siebie
🔸 odzyskania wewnętrznego balansu i spokoju umysłu
🔸 rozpoznania niewspierających wzorców i przekonań, a na ich miejsce tworzeniu takich, które wspierają i zasilają
🔸 odbudowania życzliwej relacji ze swoim ciałem
🔸 odkrywania wewnętrznych zasobów, które budują hart ducha, odwagę i pewność siebie

Dzielę się Mądrością Wschodu, która pozwala zrozumieć czym w swojej istocie jest Życie. Asystuję oraz tłumaczę konsultacje ayurvedyjskie dr Radhy Jindal, które wspierają Nas w powrocie do naszych ustawień fabrycznych czyli naszego naturalnego stanu równowagi. :)

 

O naszej marce: 

Z Miłości do Indii, potrzeby obdarowywania ciała czułym dotykiem, oraz pragnieniu by Kobiecość celebrować na co dzień wraz z Feroz Ranzoo stworzyliśmy markę 𝓮𝓽𝓱𝓮𝓻𝓮𝓪𝓵 ʙʟɪꜱꜱ- ʏᴏᴜʀ ʙᴏᴅʏ ɪꜱ ʏᴏᴜʀ ᴛᴇᴍᴘʟᴇ, która otula w jedwab, kaszmir i zmysłowe zapachy. 

bottom of page