top of page

Katarzyna Weronika Kurowiak

kasia kurowiak
  • Instagram
  • Facebook - Witariada

Mgr dietetyki, terapeutka CCM (klasycznej medycyny chińskiej), nauczycielka jogi, promotor rozwoju. Zakochana w naturze i pierwotnych, źródłowych naukach. Prowadzi Instytutu Dietetyki i Profilaktyki Zdrowia SHI LIAO. Specjalistka z zakresu diety wysokowibracyjnej, masażu Gua Sha, akupunktury styl Jednej igły, techniki moksy i ziół.

 

Terapią żywieniową oraz medycyną chińską zajmuje się zawodowo od ponad 13 lat. Od 7 lat pracuje z ceremonialnym kakao i współtworzy markę Godlike for You - Ceremonialne kakao z pasji do medycyny naturalnej innych kultur, szamańskiej ścieżki uzdrawiania i Ameryki Południowej, która stała się jej drugim domem. Założycielka przestrzeni Sundri Joga - Źródło w Tobie. Międzynarodowa nauczycielka jogi (Yoga Alliance Teacher Training RYT 200/200/50 > 450h). Praktyk Ping Shen, Heartfulness, Sat Nam Rasayan, Nada Yoga, Tantra Yoga, Yoga Kundalini i Ecstatic Yoga Dance.

1. Odkryj w sobie moc transformacji i kreacji - techniki pracy z głosem i oddechem z elementami tantrycznych mantr

Zapraszam do krainy wibracji - pierwotnych 'bij' mantr, które nazywane są 'Językiem Bogów'. Były pierwszą częścią systemu jogi i jedną z najpotężniejszych technik pracy z ciałem, umysłem i duchem jeszcze przed praktyką asan. Wspólnie będziemy poznawać wzmacniające technikioddechowe i praktyczne możliwości zastosowania mantr w codziennym życiu dla radości oaz rozwoju duchowego i materialnej kreacji.

2. Goddess Healing Movement - ciało, oddech, energia, czyli uzdrawiający taniec z elementami Tantra Yogi

Zapraszam do niesamowitej przygody w tańcu! Odkryj swoją sensualność i płynącą z niej uzdrawiającą moc korzystając z narzędzi Ecstatic Dance i Tantra Yogi. To warsztat pracy z ciałem i oddechem pozwalający na przepływ energii i wyjście poza to co widzialne na co dzień. Po krótkim wprowadzeniu do niesamowitej historii 'Tańca Bogiń' i jej związku z jogicznymi praktykami dowiemy się jak wprowadzić swoją energię do stanu ekstatyczności, który jak mówią nauczyciele - jest naszym naturalnym stanem!

bottom of page