top of page
Szukaj

Energia Kundalini: Klucz do Transformacji i Uzdrawiania

Energia Kundalini jest fundamentem życiowej siły, która według dawnych tradycji jogi, mieszka w każdym z nas u podstawy kręgosłupa. To święta, spirytualna energia, którą można obudzić i skierować do góry przez czakry (centra energetyczne w ciele), prowadząc do przebudzenia duchowego, głębokiej transformacji i uzdrawiania. Proces ten może odmienić sposób, w jaki żyjemy, odczuwamy i postrzegamy świat wokół nas.


energia Kundalini Victoria Malek
Victoria Malek

Victoria Malek: Ekspertka od Energii Kundalini


Victoria Malek, znana w Polsce i za granicą za swoje umiejętności w zakresie pracy z energią Kundalini, jest postacią, która przekształca życie wielu poprzez swoje sesje indywidualne i grupowe. Posiada unikalną zdolność wykorzystania tej potężnej energii do celów terapeutycznych, integrując ją z różnorodnymi technikami uzdrawiania.


Podróż Victorii do Mistrzostwa


Victoria od dzieciństwa była blisko związana z duchowością, doświadczając proroczych snów oraz posiadając zdolności jasnosłyszenia i jasnoczucia. Zmagając się z trudnościami życiowymi, odkryła w sobie siłę do przemiany poprzez introspekcję i pracę z własną energią. Jej zainteresowania rozciągają się od medycyny akademickiej, przez Nową Medycynę Germańską, aż po psychobiologię i metafizykę, tworząc solidne fundamenty do jej praktyki z energią Kundalini.


Energia Kundalini w Praktyce Victorii


Victoria Malek wykorzystuje energię Kundalini jako kluczowy element w swojej pracy terapeutycznej. Integracja tej energii z technikami takimi jak hipnoterapia, terapia uwalniania Kodem Emocji, czy nawet muzykoterapia, pozwala na osiągnięcie głębokich przemian i uzdrowień w różnych aspektach życia uczestników jej sesji.


energia kundalini festiwal Witariada

Festiwal Witariada: Odkryj Siłę Energii Kundalini


Festiwal Witariada stanowi wyjątkową okazję, aby zanurzyć się w praktyki związane z energią Kundalini pod okiem Victorii Malek. Uczestnicy będą mieli szansę na bezpośrednie doświadczenie mocy tej transformującej energii, ucząc się jak ją aktywować, kierować i wykorzystywać w codziennym życiu dla osobistego rozwoju i uzdrawiania.


Zaproszenie na Podróż Transformacji


Zachęcamy do dołączenia do festiwalu Witariada, gdzie Victoria Malek podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy z energią Kundalini. To wyjątkowa szansa na odkrycie własnego potencjału do głębokiej duchowej transformacji i uzdrawiania. Niezależnie od Twojego doświadczenia z praktykami duchowymi, festiwal oferuje przestrzeń do nauki, wzrostu i wspólnoty.Przyłącz się do nas i pozwól, aby energia Kundalini stała się kluczem do Twojej transformacji. Spotkaj się z innymi, którzy podążają ścieżką rozwoju, i doświadcz, jak praktyki związane z energią Kundalini mogą wzmocnić Twoje życie, przynosząc równowagę, zdrowie i głębokie poczucie spełnienia.

64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page