top of page
Szukaj

Permakultura i Germańska Medycyna – jak stworzyliśmy nasz mały, pozytywny świat

Zaktualizowano: 16 lut

Dziś pragniemy podzielić się z Wami inspirującą historią Małgorzaty Lorenz, która razem z mężem odmieniła swoje życie, podążając ścieżkami permakultury i Germańskiej Medycyny. Małgorzata opowie nam o swojej pasji do Natury, zdrowego stylu życia i o tym, jak każdy z nas może tworzyć własne małe, pozytywne środowisko.


permakultura Małgorzata Lorenz

Życie w zgodzie z Naturą


Dla Małgorzaty i jej męża, życie w harmonii z Naturą to nie tylko filozofia, ale praktyczny sposób na codzienność. Zamieszkując piękne, zielone miejsce, postanowili uprawiać ziemię, kierując się prawami Natury. Ich ogród nie jest zwykłym ogrodem – to przestrzeń, gdzie permakultura spotyka się z głęboką miłością i szacunkiem do świata naturalnego.


Permakultura jako sposób na życie


Permakultura dla Małgorzaty i jej męża to nie tylko metoda uprawy ziemi, ale całościowy sposób na życie. Dzięki niej stali się niemal w pełni samowystarczalni żywieniowo, czerpiąc pokarm bezpośrednio z własnego ogrodu. Ich podejście do uprawy opiera się na zrozumieniu i współpracy z Naturą, co pozwala im tworzyć zdrowe i zrównoważone środowisko dla siebie i roślin.


Germańska Medycyna w praktyce


Jako terapeuci Germańskiej Medycyny, Małgorzata i jej mąż podchodzą do zdrowia w sposób holistyczny, widząc nieodłączne powiązania między ciałem, umysłem, a Naturą. Ich praktyka opiera się na przekonaniu, że zrozumienie i stosowanie Praw Natury może przynieść zdrowie i harmonię w życiu każdego człowieka.


Wspólna praca i życie


Życie i praca razem to dla nich źródło radości i inspiracji. Wspólnie tworzą i pielęgnują swój ogród, który jest dla nich nie tylko źródłem wyżywienia, ale też przestrzenią relaksu i wspólnych doświadczeń. Ta bliskość pozwala im na ciągły rozwój i doskonalenie ich małego, pozytywnego świata.


permakultura Małgorzata Lorenz

Zaproszenie do Ogrodnictwa Intuicyjnego


Małgorzata i jej mąż chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami na kanale "Permakultura TV", gdzie promują uprawę gleby zgodną z prawami Natury. Ich kanał na YouTube "Ogrodnictwo Intuicyjne - Permakultura TV", to skarbnica wiedzy dla wszystkich, którzy pragną żyć w większej harmonii z Naturą.


Podczas Witariady Małgorzata Lorenz poprowadzi wykład "Permakultura – twórzmy swoje małe, pozytywne", podczas którego podzieli się swoją pasją i doświadczeniem w tworzeniu zrównoważonego i zdrowego środowiska życia. To wyjątkowa okazja, by zainspirować się do wprowadzenia zmian w swoim życiu i otoczeniu, zgodnie z prawami Natury.


Dołączcie do nas na Witariadzie, aby usłyszeć więcej inspirujących historii i odkryć, jak możemy razem tworzyć pozytywną przyszłość dla siebie i dla planety.

84 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentáře


bottom of page