top of page

Strefa Energoterapii

Strefa Energoterapii.png

Po raz pierwszy zapraszamy do nowo powstałej i dynamicznie rozwijającej się Strefy, gdzie czekają na Was energoterapie, które pomogą Wam odkryć tajemnice i mądrość Waszego ciała.

Energoterapie dbają o ciało, zdrowie, przepływ energii, uzupełnienie niedoborów, harmonizację oraz uruchomienie procesów samouzdrowieńczych. 

Energoterapia opiera się na starożytnej mądrości zaczerpniętej z natury. To przepływ energii znany jako Qi, czy prana, który w medycynach takich jak ajurweda i medycyna chińska, jest kluczowy dla osiągnięcia równowagi energetycznej w ciele.

Wszystkie oferowane przez nas energoterapie należą do dziedziny medycyny energetycznej, która koncentruje się na połączeniu z naturą, harmonizacji oraz balansowaniu energii zgodnie z żywiołami.

W Strefie Energoterapii na Witariadzie oferujemy szeroki wachlarz terapii, które pomogą Ci odzyskać witalność i harmonię:
- klawiterapia,
- ajurwedyjskie i naturalne terapie energetyczne związane z poruszeniem przepływu energii w ciele,
- dźwiękoterapia - uzdrawiające wibracje dźwięku harmonizują ciało i umysł,

- bańki, którymi poruszamy energię w ciele, zarówno dla lepszej kondycji jak i zdrowienia w trakcie różnych dolegliwości bólowych i infekcyjnych,
- energoterapia czaszkowo-krzyżowa,

- kinezjologia stosowana - dla zharmonizowania bolesnych miejsc.
 

Zapraszamy do Strefy Energoterapii na Witariadzie, gdzie doświadczysz uzdrawiającej mocy energii i odkryjesz swój pełny potencjał! 
 

Nasi Terapeuci:

Hanna Krom.png

Hanna Krom

Hanna Krom Energoterapie

Kinezjologia stosowana, terapia czaszkowo-krzyżowa i dźwiękoterapia z użyciem kamertonów, połączone w mojej metodzie, pozwalają mi dostać się do pamięci komórkowej i wykasować energoinformacje z czynnymi programami bólowymi, emocjonalnymi oraz uwięzionej świadomości, doprowadzając do równowagi w ciele i świadomości.

Stosuję także bańki próżniowe, które cudownie rozluźniają powięź i wspomagają proces. Przed zabiegiem poświęcam czas na wprowadzenie harmonii w meridianach, aby każdy czuł się integralnie ze swoim ciałem.

Zapraszam na sesję i zabieg dla odzyskania wartości swojego ciała i świadomego w nim bycia.

Katarzyna Załuska.png

Katarzyna Załuska

Ciało człowieka potrafi całymi latami gromadzić napięcia fizyczne i psychiczne co przejawia się na głębokich poziomach endogennych blokadami w przepływie nie tylko życiodajnej energii Chi w meridianach ale także zablokowaniem układu nerwowego, co z kolei przekłada się na blokady i zmiany całej chemii naszego ciała.

 

Powoli ale konsekwentnie dochodzi do degradacji poczynając od zaburzonej produkcji i dystrybucji neuroprzekazników, hormonów, białek układu immunologicznego, enzymów i wszystkich pozostałych produktów dostępnych w naszej wewnętrznej aptece.

 

Bazując na mądrości Natury i Cudownego pojazdu w jaki wyposażył Nas Stwórca możemy pracą własną uruchomić potencjały samoregulacji, samoregeneracji i uzdrawiania ciała fizycznego. Wielowiekowa tradycja stymulacji określonych miejsc na ciele (akupunktura) w połączeniu z pracą na układzie nerwowym, który jako pierwszy rozwija się w życiu płodowym i zawiaduje wszystkimi pozostałymi układami ciała, wydała na świat Klawiterapię.

 

Jest to metoda głębokiego i niezwykle skutecznego odreagowania napięć uwięzionych w ciele. Poprzez odreagowanie nieuświadomionego nawet stresu w bardzo krótkim czasie przywraca fizjologiczne procesy. Dzięki uwolnieniu ciała od głęboko schowanego w mięśniach i tkankach stresu, dużo łatwiej i szybciej można wejść na poziom pracy energetycznej.

 

Dodatkowym „bonusem” jest często pomoc w stanach chorobowych, w których medycyna allopatyczna rozkłada ręce nie dając najmniejszych nadziei na powrót do równowagi, zdrowia i dobrej formy. Nazywam się Katarzyna Załuska, jestem fizjoterapeutką kochającą naturalne metody pracy z ciałem i zgłębiam tajniki tej pracy już 14 lat.

 

Podczas prelekcji pokażę Wam jak w banalny sposób uruchomić swój własny potencjał aby zupełnie niezależnie od terapeuty pomóc sobie i bliskim w nawet najbardziej dokuczliwych stanach i niedomaganiach ,począwszy od prostych po naprawdę poważne dolegliwości ciała. Z całego serca zapraszam.

Grejs Grażyna Mikołajczyk.png

Grejs Grażyna Mikołajczyk

Ajurwedyjska Trzyczęściowa Transformacja "Ceremonia Przejścia do Nowego Życia"


1 część....
Kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich osobistych na ciele.. Gongów, Kamerton OM, Kamerton kryształowy -sercowy, Śpiew, Bęben szamański i wiele innych instrumentów. Ceremonia dźwiękiem koi ciało, umysł i duszę.

 

2 część.

Ajurwedyjski pielęgnacjyjny masaż Marma Twarzy. Cudownymi olejkami uwalniane są z twarzy emcje z wielu lat. Twarz staje się aksamitna, odmłodzona, odprężona, oczy odzyskują blask i światło.

 

3 część...

Ajurwedyjski zabieg Marma. Zabieg był wykonywany w dawnych czasach w Zakonach dla wojowników. Teraz wykonywany jest ,aby pozbyć rodowych kodów, ograniczeń. Pomaga pozbyć się uzależnień od papierosów, alkoholu,toksycznych związków i wiele innych........... Odzyskujesz siły witalne, spokój, moc i radość życia.

 

Grażyna Mikołajczyk Od ponad 20 lat zajmuje się Ajurwedą, masażami, świadomym oddechem, jogą i tańcem spontanicznym. Specjalistka od Kroniki Akaszy , Biologii Totalnej. Motto życiowe...... Kogo dotykam rozwija się jak KWIAT LOTOSU. Zapraszam. Informacje pod nr tel. 881545408

Mariusz Markwart.png

Mariusz Markwart 

Breathworker w treningu – Praktyk oddechu

Na ścieżkę oddechu połączonego (transmodalnego) wkroczyłem rok temu. Zrozumiałem, że praca z ludźmi, z oddechem, jest moją misją. Praktykując, czuję spełnienie i wdzięczność.

Czego możesz się spodziewać, co czeka Cię w sesji i rozwoju ze mną?

  • Uwolnienie energii życia

  • Zrozumienie siły intencji

  • Wzmocnienie świadomości

Praca z oddechem połączonym (transmodalnym) to uwalnianie napięć w ciele i przywrócenie swobodnego przepływu energii życia, aby poczuć Siebie takim, jakim jest się naprawdę. Praca z oddechem to obecność, bliskość i bezpieczeństwo.

Arin Zadar.png

Arin Zadar

Terapeuta holistyczny. Technik masażysta od 2015 r. W swojej pracy z drugim człowiekiem stosuję wiele różnych metod w zależności od tego, co najbardziej na dany moment potrzebujesz, aby zrobić krok do przodu w swoich życiowych wyzwaniach, aby zrozumieć, poczuć, odpuścić, wybaczyć, pokochać i wypełnić miłością wszystko to, kim jesteś i gdzie się znajdujesz.

Praca ze świadomością

Praca z przekonaniami

Zgłębianie emocjonalności

Uruchamianie przepływu energii poprzez ciało

Świadoma praca z oddechem

Uwalnianie głęboko ukrytych napięć z ciała

 

W mojej pracy z ciałem w formie masażu stosuję techniki lecznicze, relaksacyjne, powięziowe, na tkankach głębokich, punktów spustowych, okostnowe i inne, jednocześnie rozpracowując bloki energetyczne w ciele, aby umiejętnie i z uważnością dostosować proces dla Ciebie. Siła procesu również jest dostosowywana do Twojego stanu. Siła docisku też jest różnorodna, od tych subtelnych, sensualnych, aż do mocnych rozprężeń konstrukcyjnych.

Każdy jest inny i każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego uważność i intuicja w prowadzeniu sesji jest jednym z moich wyznaczników. A to wszystko wspierane świadomością Światła.

Zapraszam!

bottom of page