Wibracja Milłości

Temat: Dance & Sounds Medicine

Praca poprzez ruch, taniec, śpiew, muzykę, medytację, oddech i wzmacnianie procesów poprzez naturalne wibracje doprowadziła nas do stworzenia autorskiej metody rozwoju Dance&Sound Medicine. Wibracje i ruch jest naturalną medycyną stosowaną przez najstarsze cywilizacje i dodatkowo ma potwierdzenie w odkryciach fizyki kwantowej. Otacza nas pole energetyczno – informacyjne, boska geometria tworzenia życia inaczej zwana duchem stworzenia, energią stwórczą, harmonią wszechświata, bogiem, świadomością, istnieniem, siłą życia, wibracją miłości itd. Nazewnictwo jest bardzo różne lecz to co kryje się pod nazwą nie jest możliwe do opisana i tylko poprzez doświadczenie siebie wchodzimy w tę przestrzeń przebudzenia duszy i połączenia z duchem wszechświata. Połączenie umysłu i serca jest przebudzeniem potencjału gdzie wizja umysłu w połączeniu z uczuciem miłości w sercu staje się jednym i manifestuje w materialnej rzeczywistości. To proces kreacji i droga do naturalnej radości życia w stawaniu się świadomym stwórcą własnego doświadczenia.

Asia Orłowska: Certyfikowany Coach Erickson College International i Terapeuta Muzykoterapii Kwantowej i Pracy z Głosem oraz Tancerka. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowej korporacji Motorola.

Alek Sabuda: Certyfikowany Coach Erickson College International, Trener Rozwoju Osobistego, Mówca Motywacyjny, Muzykoterapeuta, Współtwórca autorskiej metody rozwoju poprzez ruch, dźwięk i głos „Dance&Sounds Medicine”