top of page

Małgorzata Lorenz

Małgorzata Lorenz
  • Małgorzata Lorenz Witariada
  • Facebook - Witariada
  • Witariada Małgorzata Lorenz

Tytuł wykładu: Permakultura – twórzmy swoje małe, pozytywne

Permakultura i Germańska Medycyna odmieniły moje życie.

 

Wraz z mężem żyjemy w pięknym miejscu i uprawiamy ziemię zgodnie z prawami Natury. Kochamy Naturę i staramy się ją zrozumieć, zarówno jeśli chodzi o jej prawa w kwestii uprawy gleby, jak i zdrowia. Traktujemy siebie, nasze organizmy i rośliny podobnie, dając sobie i im tylko to, co jest dobre, wspierające, naturalne.

 

Jesteśmy małżeństwem i uwielbiamy współpracę. Żyjemy razem, pracujemy razem i razem uprawiamy ogród. On daje nam wyżywienie, jesteśmy niemal w pełni samowystarczalni żywieniowo.

 

Zawodowo pracujemy jako terapeuci Germańskiej Medycyny. To bliskie Naturze podejście do zdrowia. Jesteśmy amatorami, jeśli chodzi o kierunkowe wykształcenie rolnicze, natomiast jeśli chodzi o Prawa Natury, mamy na tym polu wspaniałe doświadczenia i sukcesy.

 

Każdy z Was może mieć równie imponujące osiągnięcia, jeśli tylko tego zapragnie. Nasz dom i ogród to piękny, pozytywny świat, który wspólnie stworzyliśmy i na co dzień go udoskonalamy. Uprawę gleby zgodną z prawami Natury promujemy na naszym kanale na YouTube i tutaj możesz nas poznać:

 

Ogrodnictwo Intuicyjne - Permakultura TV

bottom of page