top of page
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Poznaj WITARIADĘ - największy festiwal witariański w Polsce (i na świecie!)

holihelfte.png
holy2.png
holy1.png

2023!

Festiwal

Witariada

holihelfte.png

21 - 23 Lipca 2023

Witaj!

Mamy przyjemność zaprosić Cię na największy festiwal o tematyce zdrowotnej organizowany w Polsce!

Już w lipcu będziesz mieć możliwość spotkać się z nami i wspólnie spędzić czas na ciekawych wykładach i warsztatach oraz dowiedzieć się jak poprawić swoje zdrowie i odzyskać dobre samopoczucie.

holi2.png

Skosztujesz witariańskich rarytasów, następnie spożytkujesz pozyskaną energię na ćwiczeniach fizycznych. Dowiesz, się jak uzdrowić swoją duszę oraz poprawić produktywność i rozwinąć karierę.

Chętnie ugościmy Cię wraz z rodziną! Do zobaczenia!

holi2.png
holi2.png

Zapierająca dech w piersiach rozrywka zaplanowana specjalnie dla Ciebie, która odmieni Twoje życie!

6.png
3.png
7.png
2.png
4.png
5.png
3.png
6.png

Zostań odkrywcą smaków!

Smakuj, próbuj, testuj, kosztuj, upajaj się apetycznymi daniami przygotowanymi z miłością dla Ciebie!... Daj się zaskoczyć kakofonii smaków i zapachów płynących od świeżych owoców i warzyw, starannie dobranych na tę wyjątkową okazję!

Wykłady, warsztaty i koncerty!

Pragniemy, abyście spędzili z nami cudowny czas. Dlatego zorganizowaliśmy dla Was nie tylko potężną dawkę wiedzy i informacji, ale również czas na relaks przy czadowej muzyce wykonanej przez naszych wspaniałych gości.

7.png
2.png
4.png

Atrakcje dla całej rodziny!

Festiwal Witariada stworzyliśmy z myślą o każdym, kto interesuje się szeroko pojętym zdrowym stylem życia, bez względu na wiek. Zapraszamy serdecznie, u nas każdy znajdzie coś dla siebie, od juniora do seniora.

Medytacja i rozwój duchowy

Wyrusz z nami w magiczną podróż do transformacji i rozwoju własnej świadomości! Stworzymy Ci możliwość do korzystania z narzędzi takich jak: medytacja, joga, taniec, ćwiczenia oddechowe, misy tybetańskie, gongi, olejki eteryczne, uziemianie i wiele innych…

Ruch i aktywność fizyczna!

Coś dla ducha, ale i coś dla ciała! Aktywność fizyczna to bardzo ważny aspekt zdrowego życia, dlatego mamy dla Ciebie możliwość udziału w atrakcyjnych zajęciach takich jak joga, taniec, rytuały tybetańskie, ćwiczenia interwałowe i wiele innych.

5.png

Rozwój osobisty i poszerzanie horyzontów

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie ciekawe warsztaty z dziedziny rozwoju osobistego. Dzięki nim odkryjesz, jak kształtować własne umiejętności i talenty, które będą pomocne w osiągnięciu kariery zawodowej.

Dołącz do nas - już rusza sprzedaż biletów!

Napisz do nas!

Jeśli masz pytania, my mamy Twoje odpowiedzi.

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Dziękujemy! Wiadomość została wysłana.

Kontakt
bottom of page