top of page

Nathalie.Vegan

Nathalie Vegan.png
  • Nathalie.Vegan Witariada
  • Instagram
  • Facebook

Odkryj transformacyjną pracę Nathalie.Vegan, certyfikowanego coacha holistycznego i dietetyka wegańskiego, poświęconego prowadzeniu ludzi z całego świata ku ich najszczęśliwszej i najzdrowszej wersji siebie.

 

Podróż Nathalie rozpoczęła się 4 lata temu z przełomowym zwycięstwem nad guzem mózgu, co stało się katalizatorem jej zainteresowania holistycznym zdrowiem.

Ekspertyza Nathalie wykracza poza konwencjonalne praktyki zdrowotne. W swoim holistycznym podejściu kładzie duży nacisk na zrównoważoną dietę, miłość do siebie, pracę nad mentalnością oraz transformacyjne metody leczenia, takie jak medytacja i wizualizacja. Jej szerokie spektrum uwagi obejmuje również detoksykację, redukcję stresu i głęboki wpływ stylu życia wegańskiego.

 

Poza jej wpływową pracą Nathalie prowadzi życie nomadyczne, zanurzając się w różnorodnych kulturach na obszarze Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej, Meksyku, Polski, Berlina i Estonii. Utrzymując globalną perspektywę, przekazuje swoją wiedzę z zakresu holistycznego zdrowia poprzez transformacyjne wyjazdy, spersonalizowane sesje coachingu online 1:1 i angażujące warsztaty grupowe.

 

Dołącz do nas na Witariadzie, gdzie Nathalie podzieli się swoją podróżą zdrowotną i opowie, jak udało jej się wyleczyć  guza mózgu dzięki mocy wizualizacji. Dowiedz się, jak i Ty możesz wykorzystać to potężne narzędzie do samoleczenia i manifestowania życia marzeń.

 
bottom of page