top of page
Szukaj

Kod Emocji: Odkrywanie Tajemnic Serca na Witariadzie

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie presja i stres są na porządku dziennym, poszukiwanie metod na osiągnięcie wewnętrznej harmonii i zdrowia emocjonalnego staje się coraz bardziej istotne. Jedną z takich metod, która zyskuje na popularności dzięki swojej skuteczności i głębokiemu wpływowi na życie wielu osób, jest Kod Emocji. Ten rewolucyjny system, opracowany przez dr. Bradleya Nelsona, jest kluczem do zrozumienia naszych głębokich uczuć i rozwiązania problemów zdrowotnych związanych z uwięzionymi emocjami.


Kod Emocji: Co To Jest?


Kod Emocji to podejście, które pozwala zidentyfikować i uwolnić emocje, które zostały "uwięzione" w naszym ciele podczas traumatycznych doświadczeń lub intensywnych emocjonalnych momentów. Te uwięzione emocje mogą nieświadomie wpływać na nasze zdrowie fizyczne i emocjonalne, prowadząc do bólu, chorób, a nawet blokując nas przed osiągnięciem szczęścia i spełnienia w życiu.


kod emocji Marta Kuśpit Dariusz Chwiejczak

Witariada: Spotkanie z Mistrzami Kodu Emocji


A już w lipcu 2024 będziemy gościć na Witariadzie Martę Kuśpit i Dariusza Chwiejczaka, prelegentów i ekspertów w dziedzinie Kodu Emocji. Marta i Darek, założyciele Atmaia, przynoszą ze sobą bogatą wiedzę i doświadczenie w pomaganiu innym przez tę potężną metodę. Ich sesje na Witariadzie z pewnością otworzą uczestnikom drzwi do głębszego zrozumienia siebie i odkrycia ścieżki do prawdziwego zdrowia emocjonalnego i fizycznego.


Atmaia: Pionierzy Kodu Emocji w Polsce


Marta i Darek z pasji do niesienia pomocy i potrzeby dzielenia się wiedzą w zakresie rozwoju i zdrowia założyli Atmaia. Ich inicjatywa gromadzi wybitnych certyfikowanych terapeutów Kodu Emocji i Kodu Ciała, tworząc prawdopodobnie pierwszy taki zespół na świecie. Atmaia nie tylko zintegrowała Totalną Biologię z Kodem Emocji, ale również opracowała skuteczną metodę radzenia sobie z traumatycznymi wspomnieniami.


Co Możesz Zyskać na Sesjach z Martą i Darkiem?


Podczas Witariady, Marta i Darek podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazując uczestnikom, jak:

  • Zmieniać przeszłość emocjonalną: Dowiedz się, jak uwalniać uwięzione emocje, które blokują Twój rozwój i szczęście.

  • Nauczyć się zmieniać przekonania: Odkryj, jak przekształcać ograniczające przekonania, które stoją na drodze do Twoich celów.

  • Unieważniać trudne wspomnienia: Zrozum proces neutralizowania wpływu negatywnych doświadczeń na Twoje życie.

Marta i Darek, dzięki swojej pracy w Atmaia, przeprowadzili już tysiące sesji, pomagając ludziom uzdrawiać emocje, ból, alergie i relacje z rewelacyjnymi wynikami. Ich sesje na Witariadzie oferują unikalną okazję do głębokiego osobistego rozwoju i uzdrowienia.


kod emocji

Zapraszamy na Witariadę, gdzie Marta Kuśpit i Dariusz Chwiejczak otworzą przed Tobą drzwi do nowego wymiaru zdrowia i samopoznania. Przekonaj się, jak Kod Emocji może zmienić Twoje życie, ucząc Cię, jak uwolnić potęgę ukrytą w Twoich emocjach. To spotkanie, które może zmienić Twoje życie.


Dołącz do nas i zacznij swoją podróż ku głębszemu uzdrowieniu i samorealizacji.


62 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page