top of page

Victoria Malek

victoria-malek.png
  • Instagram

Victoria Malek poprowadzi warsztaty z Energią Kundalini

Victoria jest doświadczoną energoterapeutką i facylitatorką energii kundalini, specjalizuje się w prowadzeniu zarówno sesji indywidualnych, jak i grupowych. Jej działalność obejmuje całą Polskę, a okazjonalnie także Tulum.

 

Od dziecka doświadcza proroczych snów, ma aktywne jasnosłyszenie i jasnoczucie. Jej trudne dzieciństwo skłoniło ją do introspekcji i odkrycia metody uwalniania emocji oddechem, co stało się dla niej narzędziem medytacji i terapii.

 

Muzyka odgrywa w jej życiu rolę terapeutyczną, dlatego kolaborując z wybitnymi artystami muzycznymi postanowiła stworzyć swoje własne utwory, które pomagają w procesie energoterapii.

 

Praktykuje różnorodne terapie, w tym hipnoterapię, energoterapię, oraz terapię uwalniania Kodem Emocji, z której korzysta regularnie od trzech lat. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w różnych dziedzinach tj.: nauka medycyny akademickiej, w tym anatomii, histologii, fizjologii, patologii, embriologii, immunologii, genetyki i biochemii. Interesuje się również Nową Medycyną Germańską, Totalną Biologią, Recall Healing, biodekodowaniem energetycznym, psychobiologią, homeopatią, psychoterapią w nurcie psychodynamicznym, ustawieniami systemowymi Hellingera, metafizyką oraz podstawami astrologii.

bottom of page